-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Тендер Prozorro UA-2019-02-13-001855-a
Під місцем поставки слід розуміти адреси визначені замовником, а саме: вул. Лисенка, 31, м. Львів, 79008 та вул. Лікарська, 3, смт. Брюховичі, Львівська обл.
Завершена
201 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
Номер:
fe8c3979fceb4661a92280f5da413e7d
Внутрішній номер закупівлі:
3126937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-13-001855-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Лисенка, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жаботинська Ліля Олексіївна 380322368161 ekonomist.oh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
201 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 007.50 UAH
Період уточнення:
13.02.2019 16:39 - 19.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2019 16:39 - 01.03.2019 18:00
Аукціон:
04.03.2019 11:48 - 04.03.2019 12:09
Період кваліфікації:
04.03.2019 12:09 - 05.03.2019 18:29
Період завантаження договору:
04.03.2019 12:09 - 24.03.2019 12:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Кількість
15500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Галицька здоба"
Оскарження: 04.03.2019 12:09 - 16.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Оскарження: 04.03.2019 12:09 - 16.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
195 610.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 499.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2019 18:29
Документи
57
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ" YLOMIKOVSKYI@HLIBPROM.COM.UA http://hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська обл., Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Початкова пропозиція
170 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
98
Скарги
0
Контракти
Номер:
fba28b3bf74045468b82dd1a0f5823db
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-13-001855-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Галицька здоба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Номер договору:
56-2230
Сума договору:
204 562.92 UAH з ПДВ
Сума договору:
170 469.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
18.03.2019 09:30
Статус:
Підписаний