-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
204 562.92
UAH з ПДВ
Номер:
fba28b3bf74045468b82dd1a0f5823db
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-13-001855-a-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996728
-
Контактна особа:
Жаботинська Ліля Олексіївна 380322368161 ekonomist.oh@gmail.com
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Лисенка, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Галицька здоба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32409127
-
Контактна особа:
Бакусько Тарас Романович +380322440711 taras.bakusko@gmail.com http://www.halytskazdoba.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича, 102В
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
56-2230
Дата підписання:
18.03.2019 09:30
Період дії договору:
до 31.03.2020 00:00
Сума договору:
204 562.92 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 093.82 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Кількість
13435 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
763be749f27342ae94d579f72f4ac465
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.04.2019 09:30
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0e19846b86954a0db6e44a9324b4ae16
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Під покращенням якості предмета закупівлі слід розуміти викладення у новій редакції реквізитів Замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.07.2019 09:10
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d51a7bac4d6146ee82b033dda85523f1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
03.07.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c872c49616e84c9f94c23be4931db85e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік, ч. 5 ст. 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (із змінами та доповненнями)
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
20.12.2019 16:10
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
fe41aa1f9aab4823b62c1acf0430650b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 16:30
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6ab32ba58bba4f13b329482690c85133
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Під продовженням строку дії договору на наступний рік слід розуміти викладення реквізитів у новій редакції
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
23.01.2020 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
eb51c716d9ac4a019ef3ce9da0bee15a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
24.01.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7dd2dd28bba24d75a2c381a02b085c4c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів Покупця
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
13.02.2020 09:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
449ba88e106c478399386ad412465d9e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
11.03.2020 13:00
Статус:
Опубліковано