-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний І ґатунку
Тендер Prozorro UA-2019-02-13-001855-a
Під місцем поставки слід розуміти адреси визначені замовником, а саме: вул. Лисенка, 31, м. Львів, 79008 та вул. Лікарська, 3, смт. Брюховичі, Львівська обл.
Завершена
201 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 007.50 UAH
Період оскарження:
13.02.2019 16:39 - 25.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.