• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))

Свинина-7000 кг Яловичина- 1000 кг Кури охолоджені (тушки) -3500 кг Кури заморожені (тушки) – 13000 кг

Завершена

2 229 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 148.75 UAH
Номер: f0c4efd1651f45d7b3219bba0ffdbd33
Внутрішній номер закупівлі: 3121538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-04-003249-b   
Замовник: Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
Контактна особа: Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 229 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 148.75 UAH
Період уточнення: 04.02.2019 15:46 - 10.02.2019 13:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2019 15:46 - 20.02.2019 13:00
Аукціон: 21.02.2019 15:16 - 21.02.2019 15:37
Період кваліфікації: 21.02.2019 15:37 - 04.03.2019 09:14
Період завантаження договору: 26.02.2019 10:19 - 18.03.2019 10:19

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 24500 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 92700, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, заклади освіти На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ШЕРЕМЕТ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ"

Оскарження: 21.02.2019 15:37 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 974 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 962 851.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2019 10:19
Документи 26
Скарги 0
ФОП "ЗВЄРЄВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА"

Оскарження: 26.02.2019 10:19 - 15.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 218 601.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 973 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2019 09:14
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 01314f0f7c2d40dea119a2298138b110
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-04-003249-b-b1
Постачальник: ФОП "ЗВЄРЄВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Номер договору: 80
Сума договору: 2 070 503.51 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.03.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 15.03.2019 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
свинина.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.у.№ 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
д.у № 3 свинина.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.у. мясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.у.мясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.у. закриття мясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
звіт мясо.pdf
p7s
sign.p7s