-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Тендер Prozorro UA-2019-02-04-003249-b
Свинина-7000 кг Яловичина- 1000 кг Кури охолоджені (тушки) -3500 кг Кури заморожені (тушки) – 13000 кг
Завершена
2 229 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 148.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 148.75 UAH
Період оскарження:
04.02.2019 15:46 - 16.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.