-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
М'ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
2 070 503.51
UAH без ПДВ
Номер:
01314f0f7c2d40dea119a2298138b110
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-003249-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЗВЄРЄВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138817788
-
Контактна особа:
Ирина Зверева +380994646011 inzvierieva@gmail.com
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИЧНА, будинок 7
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис:
М'ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Номер договору:
80
Дата підписання:
15.03.2019 13:00
Період дії договору:
15.03.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
2 070 503.51 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 070 503.51 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Кількість
24500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 додаткова угода № 1
- Зміна №2 додаткова угода № 2
- Зміна №3 додаткова угода № 3
- Зміна №4 додаткова угода №4
- Зміна №5 додаткова угода № 5
- Зміна №6 додаткова угода №6
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4a9a350dd2c6426c8a9fd12cef65f680
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
За згодою сторін відповідно до статті 651 Цивільного кодексу України, та ст..36 ч.4 п.2 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-УІІІ від 25.12.2015 року:
1.1. У зв'язку зі зміною ринкових цін, встановити наступні ціни: ’
- Свинина охолоджена - 113.27 грн/кг.
У зв'язку з узгодженою зміною ціни на свинину охолоджену в бік збільшення на 2,88 %
Номер додаткової угоди:
додаткова угода № 1
Дата внесення змін до договору:
16.04.2019 17:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
81684061f825483dbe574a1decd4ecf5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
За згодою сторін відповідно до статті 651 Цивільного кодексу України, та ст..36 ч.4 п.2 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-УІІІ від 25.12.2015 року:
1.1. У зв'язку зі зміною ринкових цін, встановити наступні ціни:
- Свинина охолоджена - 124,60 грн/кг.
У зв'язку з узгодженою зміною ціни на свинину охолоджену в бік збільшення на 10 %
Номер додаткової угоди:
додаткова угода № 2
Дата внесення змін до договору:
18.04.2019 17:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7817f77a998446b3a6377b590bbe9fc0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
За згодою сторін відповідно до ст.651 Цивільного кодексу України, та ст.36 с.4 п.2 Закону України, " Про публічні закупівлі", у зв'язку зі зміною ринкових цін, встановити наступні ціни:
Свинина охолоджена-137,06 грн/кг.
Загальна вартість товару за Договором складає 1973911,44 грн.
Кількість товару( свинина охолоджена) після внесення змін-3709 кг
Номер додаткової угоди:
додаткова угода № 3
Дата внесення змін до договору:
06.08.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1eb7cb8b948640a1b54d24d533d4cf70
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно ч.5ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі", дія договору про закупівлю може продовжуватись на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №4
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d13db4f283ea45bc8d6f456d6eb2b486
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (ділі - Закон) Сторони домовились продовжити дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі, відповідно п. 12,2.Договору ,
2. Сума додаткової угоди складає 394260,10 грн. (Триста дев'яносто чотири тисячи двісті шістдесят грн. 10 коп.), без ПДВ , що становить 20% від суми Договору.
Номер додаткової угоди:
додаткова угода № 5
Дата внесення змін до договору:
15.01.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
11952bfb0da54a918e3e0bc173823066
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. За згодою сторін відповідно до статті 651 Цивільного кодексу України внести наступні зміни та викласти п.3.1. до Договору у наступній редакції:
3.1. Загальна вартість товару за Договором складає – 2070503,51 грн без ПДВ.
1.2. п.1.2. Договору викласти в наступній редакції:
Загальна кількість продукції, що є предметом поставки за Договором, її дольове співвідношення (асортимент, номенклатура) за сортами, групами, підгрупами, видами, марками, типами, розмірами визначаються у специфікації №7, що додається до цього Договору і є його невід’ємною частиною
Закриття договору по строку дії
Номер додаткової угоди:
додаткова угода №6
Дата внесення змін до договору:
31.03.2020 09:00
Статус:
Опубліковано