• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Завершена

40 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 4 000.00 UAH
Номер: 94afe137f31444679904c7b4ec966537
Внутрішній номер закупівлі: 3115000
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-10-000025-b   
Замовник: ПрАТ Київобленерго
Контактна особа: Цікаленко Олена Олексіївна +380444590732 olena.tsikalenko@koe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 10.01.2019 09:34 - 01.02.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2019 09:34 - 11.02.2019 10:00
Період прекваліфікації: 11.02.2019 10:03 - 19.02.2019 00:00
Аукціон: 19.02.2019 12:00 - 19.02.2019 12:33
Період кваліфікації: 19.02.2019 12:33 - 21.02.2019 18:56
Період завантаження договору: 19.02.2019 12:33 - 11.03.2019 12:33

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин та дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 863400 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04136, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Стеценка, 1а На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"

Оскарження: 19.02.2019 12:33 - 04.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 23 819 630.00 UAH з ПДВ /
20 581 880.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.02.2019 16:53
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2019 18:56
Документи 37
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕПАРД ОЙЛ"
Початкова пропозиція 21 717 436.00 UAH з ПДВ /
21 308 301.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.02.2019 16:44
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
Початкова пропозиція 22 011 606.00 UAH з ПДВ /
21 308 712.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.02.2019 16:52
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 75
Скарги 0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 22 422 020.00 UAH з ПДВ /
22 422 020.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.02.2019 16:52
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: a81c63e918654bbeae28c55f4505b6e9
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-10-000025-b-b1
Постачальник: ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
Номер договору: 4600017612
Сума договору: 20 581 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 12.03.2019 00:00
Статус:
Підписаний
договір поставки
p7s
sign.p7s