-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-000025-b
Завершена
40 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2019 09:34 - 01.02.2019 10:00
Відповідь надана
поставка
Номер:
8ecaf25334a4423ca5f1931e7d731e9d
Дата опублікування:
30.01.2019 11:55
Опис:
Доброго дня! якими партіями відбувається поставка товару? єдиноразово? чи кожного місяця фіксованою кількістю?
Відповідь:
Відповідно до п.4.4 розділу 1 тендерної документації поставка товару здійснюється згідно об'ємів, поданих Замовником учаснику-переможцю торгів в замовленнях, в строки поставки, які зазначив учасник-переможець у своїй тендерній пропозиції.
Дата відповіді:
05.02.2019 16:55