-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
20 581 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
a81c63e918654bbeae28c55f4505b6e9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-10-000025-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Глуско карт Україна +380935525647 glkukraina@gmail.com
-
Адреса:
03110, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4600017612
Дата підписання:
12.03.2019 00:00
Період дії договору:
12.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
20 581 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 581 880.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин та дизельне паливо
Кількість
863400 літр
Період постачання
до 31.12.2019