-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2019-02-01-002901-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
2e4596fb34614bfebef0a7d69d7e547f
Внутрішній номер закупівлі:
3101074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-01-002901-b
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380668485510,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2019 14:47 - 08.02.2019 14:45
Період прийому пропозицій:
01.02.2019 14:47 - 18.02.2019 14:45
Аукціон:
19.02.2019 14:16 - 19.02.2019 14:37
Період кваліфікації:
19.02.2019 14:37 - 25.02.2019 12:21
Період завантаження договору:
19.02.2019 14:37 - 11.03.2019 14:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
Оскарження: 19.02.2019 14:37 - 08.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705312041
-
Контактна особа:
Ланіца Ольга Стефанівна +380673417279 lanicaolja@gmail.com
-
Адреса:
76001, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи167, корпус4, кв.87
Оскарження: 19.02.2019 14:37 - 08.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
336 002.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 002.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2019 12:21
Документи
13
Скарги
0
ФОП Слободенюк О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2794107242
-
Контактна особа:
Слободенюк Ольга Василівна +380673417261 sov76@ukr.net
-
Адреса:
07413, Україна, Київська область, Пухівка, вул. Пасічанська, 36 А
Початкова пропозиція
345 582.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 582.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
e46f8c6e22604397b964ef9306d4fc7e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-01-002901-b-b1
Постачальник:
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705312041
-
Контактна особа:
Ланіца Ольга Стефанівна +380673417279 lanicaolja@gmail.com
-
Адреса:
76001, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи167, корпус4, кв.87
Номер договору:
06/19
Сума договору:
336 002.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
336 002.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.03.2019 15:00
Статус:
Виконаний