-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2019-02-01-002901-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2019 14:47 - 08.02.2019 14:45
Відповідь надана
Моделі аналізаторів
Номер:
e7aea7550ec449a68340e03451080ec0
Дата опублікування:
06.02.2019 15:08
Опис:
Повідомте моделі біохімічного та гематологічних аналізаторів до яких закуповуються реагенти, дякую!
Відповідь:
Доброго дня !
Відповідаємо на ваше запитання .
Гематологічні аналізатори:
1. Mindray BC - 3200,
2. Elite - 3( фірма-Erba lachema).
Біохімічні аналізатори:
1. BTS-370
2. Bio -cherm - 342
Дата відповіді:
07.02.2019 13:02