-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
336 002.64
UAH з ПДВ
Номер:
e46f8c6e22604397b964ef9306d4fc7e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-01-002901-b-b1
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380668485510,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2705312041
-
Контактна особа:
Ланіца Ольга Стефанівна +380673417279 lanicaolja@gmail.com
-
Адреса:
76001, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи167, корпус4, кв.87
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
06/19
Дата підписання:
11.03.2019 15:00
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
336 002.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
336 002.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dbffbe64f295480a96e145bfa47880b0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони вирішили внести зміни щодо банківських реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.11.2019 13:55
Статус:
Опубліковано