-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електричні акумулятори (Батарея акумуляторна)
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000313-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-07-05-000941-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Батарея акумуляторна»
Завершена
2 287 591.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 875.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 875.00 UAH
Номер:
6986522641e84ddeb9d851a2e14c0ace
Внутрішній номер закупівлі:
3092562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-000313-c
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25698645
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, Шевченківський район, МСП, вул. Культури, 20а, к. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитін Максим Валерійович (057) 701-91-57 mikitin-mv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 287 591.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 875.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
68 627.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2018 11:59 - 11.01.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2018 11:59 - 21.01.2019 17:00
Аукціон:
22.01.2019 15:36 - 22.01.2019 16:09
Період кваліфікації:
22.01.2019 16:09 - 19.02.2019 16:27
Період завантаження договору:
15.02.2019 11:11 - 07.03.2019 11:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарея акумуляторна
Кількість
58 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
34 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
355 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
63 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Батарея акумуляторна
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СТ-ПРОЗОРО
Оскарження: 22.01.2019 16:09 - 17.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41152392
-
Контактна особа:
Северенчук Альона Анатоліївна +380688503850 severenchuk@s-t.biz.ua
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, Запорізька, 8в
Оскарження: 22.01.2019 16:09 - 17.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 116 659.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 048 025.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.02.2019 09:24
Документи
35
Скарги
0
ТОВ Укравтозапчастина
Оскарження: 06.02.2019 09:24 - 22.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Бичкова Наталія Юріївна +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Оскарження: 06.02.2019 09:24 - 22.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 166 300.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 066 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2019 15:58
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ДНІПРОАВТОЗАПЧАСТИНИ"
Оскарження: 11.02.2019 15:58 - 26.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36641388
-
Контактна особа:
Богдан Александрович +380676368071,+380567929096,+380567673323,+380677142798 avtomarket@avtoline.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 98, квартира 195
Оскарження: 11.02.2019 15:58 - 26.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 142 196.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 067 904.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2019 11:11
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ІСТОК-АВТОЗАПЧАСТИНА"
Оскарження: 15.02.2019 11:11 - 02.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36456783
-
Контактна особа:
Исток-Автозапчасть Игорь Валентинович +380503615422,+380577122621 istok-avto@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харьков, ул. Славянская, 8
Оскарження: 15.02.2019 11:11 - 02.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 190 390.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 141 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2019 16:27
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9f68eef077b46dcbbd8d168364a4867
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-28-000313-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ІСТОК-АВТОЗАПЧАСТИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36456783
-
Контактна особа:
Исток-Автозапчасть Игорь Валентинович +380503615422,+380577122621 istok-avto@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харьков, ул. Славянская, 8
Номер договору:
1903000149
Сума договору:
2 141 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2019 00:00 - 31.05.2019 00:00
Дата підписання:
07.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний