-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електричні акумулятори (Батарея акумуляторна)
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000313-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-07-05-000941-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Батарея акумуляторна»
Завершена
2 287 591.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 875.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 875.00 UAH