• Відкриті торги
  • КЕП

Електричні акумулятори (Батарея акумуляторна)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-07-05-000941-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Батарея акумуляторна»

2 141 100.00 UAH з ПДВ
Номер: e9f68eef077b46dcbbd8d168364a4867
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-28-000313-c-c1
Замовник: Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
Постачальник: ТОВ "ІСТОК-АВТОЗАПЧАСТИНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Опис: Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2018-07-05-000941-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Батарея акумуляторна»
Номер договору: 1903000149
Дата підписання: 07.03.2019 00:00
Період дії договору: 07.03.2019 00:00 - 31.05.2019 00:00
Сума договору: 2 141 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 141 100.00 UAH)
Оплачено: 2 141 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 141 100.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 58 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 34 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 78 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 355 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 21 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 28 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 14 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 13 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 63 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті
Батарея акумуляторна
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 48 штуки
Період постачання до 31.05.2019
Місце постачання 49035, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Криворізьке шосе,24 На карті