-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-001988-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
0f0c20ea66384fc385cce6108e3dd684
Внутрішній номер закупівлі:
3041030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-001988-b
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Щукіна +380627441538 tender@osvita.bahmutrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2019 17:17 - 26.01.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2019 17:17 - 05.02.2019 18:00
Аукціон:
06.02.2019 11:56 - 06.02.2019 12:17
Період кваліфікації:
06.02.2019 12:17 - 11.02.2019 14:13
Період завантаження договору:
06.02.2019 12:17 - 26.02.2019 12:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана,)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа рисова)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа манна)
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа ячна)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа пшенична)
Кількість
1504 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа перлова)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа пшоно)
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (вівсяні пластівці)
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне)
Кількість
5500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 06.02.2019 12:17 - 22.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
Иван Шорохов +380501759169 sh.ivan1955@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ,, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 35, квартира 30
Оскарження: 06.02.2019 12:17 - 22.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
341 518.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 518.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2019 14:13
Документи
7
Скарги
0
ФОП "ЯКОВЛЄВА ЛАРИСА ІВАНІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2298311848
-
Контактна особа:
Лариса Яковлева +380999337444 fop.yakovleva@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 7, ГУРТОЖИТОК, квартира 28
Початкова пропозиція
348 548.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 548.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
f45db2f89608496f8cc40b795e977b13
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-001988-b-b1
Постачальник:
ФОП "ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
Иван Шорохов +380501759169 sh.ivan1955@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ,, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 35, квартира 30
Номер договору:
112
Сума договору:
341 518.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.02.2019 09:41
Статус:
Підписаний