-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-001988-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2019 17:17 - 26.01.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим