-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
341 518.00
UAH з ПДВ
Номер:
f45db2f89608496f8cc40b795e977b13
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-001988-b-b1
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Контактна особа:
Ірина Щукіна +380627441538 tender@osvita.bahmutrada.gov.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
Иван Шорохов +380501759169 sh.ivan1955@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ,, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 35, квартира 30
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Номер договору:
112
Дата підписання:
22.02.2019 09:41
Період дії договору:
22.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
341 518.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 341 518.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана,)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа рисова)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа манна)
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа ячна)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа пшенична)
Кількість
1504 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа перлова)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості ( крупа пшоно)
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (вівсяні пластівці)
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно пшеничне)
Кількість
5500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, Горбатова, 42 (згідно додатку № 2)
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода № 1 від 02.08.2019 року до Договору №112 від 22.02.2019
- Зміна №2 Додаткова угода № 2 від 02.12.2019 року до Договору № 112 від 22.02.2019 року
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7c7d5d06500b4002befee7fceb9243b8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1 від 02.08.2019 року до Договору №112 від 22.02.2019
Дата внесення змін до договору:
02.08.2019 15:24
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f810cb7af01d420d8e29b74175318641
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.4.1 частини ІV Договору №112 від 22.02.2019 року відповідно до п.п.1 п.4 ст.36 Закону України від 25.12.2015 №922-VІІІ "Про публічні закупівлі", зменшення обсягів закупівлі з урахуванням фактичного обсягу видатків, Сторони вирішили внести наступні зміни.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 2 від 02.12.2019 року до Договору № 112 від 22.02.2019 року
Дата внесення змін до договору:
02.12.2019 14:41
Статус:
Опубліковано