-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М`ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-000148-b
Завершена
407 789.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 038.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 038.95 UAH
Номер:
050414a7cbf44c68996ace4dc4844eab
Внутрішній номер закупівлі:
3035912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-14-000148-b
Замовник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
-
Адреса:
85013, Україна, Донецька обл., Добропілля, Донецька обл., м.Білозерське, вул.Гірнича, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дем'яновська Людмила Сергіївна +380627732131 buh.ispolkom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
407 789.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 038.95 UAH
Період уточнення:
14.01.2019 10:49 - 19.01.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2019 10:49 - 29.01.2019 13:00
Аукціон:
30.01.2019 15:37 - 30.01.2019 15:58
Період кваліфікації:
30.01.2019 15:58 - 01.02.2019 15:31
Період завантаження договору:
30.01.2019 15:58 - 19.02.2019 15:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина 1 категорії на кістці заморожена
Кількість
1472 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Печінка яловича заморожена
Кількість
228 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Кури - тушки 1 категорії заморожені
Кількість
3090 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Печінка куряча заморожена
Кількість
398 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Федунова Н.Ф.
Оскарження: 30.01.2019 15:58 - 12.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2617211866
-
Контактна особа:
Федунова Наталья Федоровна +380626474581 fedunova_nf@ukr.net
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, Нади Курченко 20/66
Оскарження: 30.01.2019 15:58 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
399 588.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 588.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2019 15:31
Документи
22
Скарги
0
ФОП Романова Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Романова Світлана Вікторівна +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Димитров, кв-л. 40, б.1, кв.21
Початкова пропозиція
407 789.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
407 789.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec46c6aceef94b8db9bf3867f1a99fd8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-14-000148-b-b1
Постачальник:
ФОП Федунова Н.Ф.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2617211866
-
Контактна особа:
Федунова Наталья Федоровна +380626474581 fedunova_nf@ukr.net
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, Нади Курченко 20/66
Номер договору:
22
Сума договору:
468 561.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2019 00:00 - 28.02.2020 00:00
Дата підписання:
20.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний