-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М`ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-000148-b
Завершена
407 789.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 038.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 038.95 UAH
Період уточнення:
14.01.2019 10:49 - 19.01.2019 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим