• Відкриті торги
  • КЕП

М`ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)

468 561.72 UAH без ПДВ
Номер: ec46c6aceef94b8db9bf3867f1a99fd8
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-14-000148-b-b1
Замовник: Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
Постачальник: ФОП Федунова Н.Ф.
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 22
Дата підписання: 20.02.2019 00:00
Період дії договору: 20.02.2019 00:00 - 28.02.2020 00:00
Сума договору: 468 561.72 UAH без ПДВ
Оплачено: 468 561.72 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина 1 категорії на кістці заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1745 кілограм
Період постачання до 28.02.2020
Місце постачання
Печінка яловича заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 219 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання
Кури - тушки 1 категорії заморожені
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 3708 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання
Печінка куряча заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 383 кілограм
Період постачання до 28.02.2020
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 53191e5e0c5a48318aec3b8a78454a79
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі п.п. 1 п. 4 Статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та фактичною потребою у закупівлі продуктів харчування Сторони домовились зменшити суму договору №22 від 20.02.2019 р. згідно розділу III п. 3.2., на 8589,90 грн. без ПДВ (Вісім тисяч п’ятсот вісімдесят дев’ять грн. 90 коп.) без ПДВ, та змінити п. 3.1. Договору і викласти у наступній редакції: п.3.1 Ціна Договору становить: 390998,10 грн. без ПДВ (Триста дев’яносто тисяч дев’ятсот дев’яносто вісім гривень) без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 17.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
CCI_000846 (1).pdf
pdf
CCI_000845 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 017d5fc4025a4e30a2dbcd459ec830bf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: . Відповідно до п.5 Статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» продовжити дію договору № 22 від 20.02.2019 р. у 2020 році на строк достатній для проведення процедури закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми,визначеної в цьому договорі, а саме на суму 78199,62 грн. (Сімдесят вісім тисяч сто дев’яносто дев’ять гривень 62 коп.) без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
протокол (2) (1).pdf
pdf
пов.мясо (1).pdf
pdf
доп.мясо (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e6aecc534bd64c76bb5868d95cca111f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийшли до згоди, що сума зобов'язань на 2020 рік та сума товару, що підлягає поставці у 2020 році по даній додатковій угоді становить 77563,62 грн.( сімдесят сім тисяч п'ятьсот шістдесят три грн 62 коп.) без ПДВ , що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у дагному договорі.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 19.02.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп.угода3 (1).pdf
p7s
sign.p7s