-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000006-a
ЛОТ 1 - Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на муковісцидоз): Nutridrink compact (Нутридринк компакт) з харчовими волокнами 125 мл – 183 пляшки; Nutrison Powder (Нутрізон Паудер), 430г – 2 пляшки; Liquigen (Ліквіджен) 250 мл – 23 пляшки. ЛОТ 2 – Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: Comida PKU B/Коміда ФКУ В, банка 500 г – 31 банка); Нутрі 2 Концентрат ФКУ/PKU від 1р., банка 500 г – 36 банок
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
422 354.95
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
02
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
09aa7a642ff449edbd07577a277c4f3f
Внутрішній номер закупівлі:
30302926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000006-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
422 354.95 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 00:06 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 00:06 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 00:06 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:56
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴44 852.99 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
- Лот №2 ₴377 501.96 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами