• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами

Оголошено тендер

451 919.80 UAH
Номер: d899bdc5b0134f64890731ebf3446f26
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-017443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
Очікувана вартість: 451 919.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Примітки: ЛОТ 1 - Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на муковісцидоз; ЛОТ 2 – Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Дата опублікування: 04.09.2026 23:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Nutridrink compact (Нутридринк компакт) з харчовими волокнами 125 мл
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 183 пляшка
Період постачання (не задано)
Liquigen (Ліквіджен) 250 мл
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 23 пляшка
Період постачання (не задано)
Nutrison Powder (Нутрізон Паудер), 430г
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 2 пляшка
Період постачання (не задано)
Comida PKU B/Коміда ФКУ В, банка 500 г
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 31 банка
Період постачання (не задано)
Нутрі 2 Концентрат ФКУ/PKU від 1р., банка 500 г
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 36 банка
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 919.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗаводський
Сума450 000.00 UAH