-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003815-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
32 934.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
53
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2a42dbce459a464abbfd37e82e14f933
Внутрішній номер закупівлі:
30292581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003815-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 934.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 11:07 - 10.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 11:07 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 11:07 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 934.20 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)