• Відкриті торги
  • КЕП

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)

Оголошено тендер

32 934.20 UAH
Номер: eba04867f3db4089a6c36780ec153131
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-008709-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Військова частина 1560
Замовник: Військова частина 1560
Очікувана вартість: 32 934.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)
Примітки: ПДВ за нульовою ставкою (0%) згідно з ПКМУ № 178 від 02.03.2022
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.08.2026 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.11.2026
Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 комплект
Період постачання до 25.11.2026
Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2026
Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2026
Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2026
Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2026
Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2026
Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 25.11.2026
Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 25.11.2026
Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 8 штука
Період постачання до 25.11.2026
Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 8 штука
Період постачання до 25.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума32 934.20 UAH