-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту віконних блоків- ID: UA-2026-09-04-010564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299266
Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02315802ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встан...×-
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встановлення кондиціонера)
- ID: UA-2026-09-04-010581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299264
Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 24378016ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дошка обрізна- ID: UA-2026-09-04-010559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299263
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Освітлювальні прилади- ID: UA-2026-09-04-010565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299262
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів, послуги з поточного ремонту та технічн...×-
Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів, послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування і ремонту офісної техніки
- ID: UA-2026-09-04-010577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299259
Управління фінансів Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02317988ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава,чай- ID: UA-2026-09-04-010574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299258
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-04-010568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299253
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-010496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299246
Військова частина А1671 ЄДРПОУ: 07726579ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Активна енергія за серпень 2026 року- ID: UA-2026-09-04-010560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299245
КП Сп "Агенція Ритуал" ПМР ЄДРПОУ: 33796174ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-010569-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299244
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці...×-
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці (електробезпека)
- ID: UA-2026-09-04-010558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299243
Комунальний заклад "Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02139239ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд, ремонт і повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-010563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299242
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезинфікуючі засоби для басейну- ID: UA-2026-09-04-010557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299241
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №27 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42353228ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги повязані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-04-010555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299240
КУ Київської обласної ради "Центр освітніх інновацій та консалтингу" ЄДРПОУ: 32792069ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
профіль,дріт,дріт GIP,арматура- ID: UA-2026-09-04-010550-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299239
КП Товстеблагоустрій ЄДРПОУ: 41861965ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -