-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014126-a
НК 031:2024: J0301 ІМПЛАНТОВАНІ КОХЛЕАРНІ ПРИСТРОЇ
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
51 566 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
26
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9d568a840a69466da7cdde6a272d34ac
Внутрішній номер закупівлі:
30287482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014126-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Карнаух +380671344281 y.karnaukh@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 566 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:37 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:37 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:37 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 566 000.00 ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти)