-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти
Оголошено тендер
55 175 620.00
UAH
Номер:
a0333af4c9c143c19dcc11a7aa409be9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016805-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
55 175 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти
Примітки:
Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2027 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». НК 031:2024: J0301 ІМПЛАНТОВАНІ КОХЛЕАРНІ ПРИСТРОЇ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
35643 Система кохлеарної імплантації
Дата опублікування:
03.09.2026 16:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти
×
-
НК 024:2023:
35643 Система кохлеарної імплантації
Кількість
59 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума55 175 620.00 UAH