• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)

102 880.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
21
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3394327c72e14c9cac164169146dc8d9
Внутрішній номер закупівлі: 30283729
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010331-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Ольга Лесюн +380679696070 mailolg76@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 102 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:11 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴102 880.00 Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні