-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
110 081.60
UAH
Номер:
088a0feb28a04e8ba557911852e93195
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-012669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38902896
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38902896
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 081.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
03.09.2026 14:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Діагностичний набір для визначення концентрації калію
×
-
НК 024:2023:
52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Діагностичний набір для визначення концентрації натрію
×
-
НК 024:2023:
52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Калій контроль, набір (2 рівні)
×
-
НК 024:2023:
52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Калій стандарт, набір (2 рівні)
×
-
НК 024:2023:
52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Набір стандартів для визначення натрію
×
-
НК 024:2023:
52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Контрольна сироватка норма
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
4 флакон
Період постачання
(не задано)
Контрольна сироватка патологія
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
4 флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума110 081.60 UAH