• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)

102 880.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
18
хв
58
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період оскарження: 03.09.2026 15:11 - 18.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.