• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги

Завершена

7 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 9d5ef1c3a78d4715aac3a3515aa71cb6
Внутрішній номер закупівлі: 30283674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010286-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Запорожець Ганна 380976847875 gnnazaporozec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 20101, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, селище Маньківка, вулиця Шпитальна, будинок 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Е-Консалт"
Ціна пропозиції 7 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 15:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 281157bac61940dd9c4f19e9bfb33d36
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-010286-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Е-Консалт"
Номер договору: 7042/ВТ/Е
Сума договору: 7 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги: 7 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
7042-вте.pdf