-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
Оголошено тендер
7 000.00
UAH
Номер:
91d9532feeeb4359853902a12a6c1419
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-012954-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005421
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, селище Маньківка, вулиця Шпитальна, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005421
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, селище Маньківка, вулиця Шпитальна, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Дата опублікування:
03.09.2026 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума7 000.00 UAH