• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги

7 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 281157bac61940dd9c4f19e9bfb33d36
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-010286-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агентство "Е-Консалт"
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги: 7 000.00000 UAH без ПДВ
Номер договору: 7042/ВТ/Е
Дата підписання: 03.09.2026 09:00
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 7 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 20101, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, селище Маньківка, вулиця Шпитальна, будинок 16 На карті