• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

314 688.22 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
47
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f969b63d41dd4418a7c6a6e8bdc471f3
Внутрішній номер закупівлі: 30283566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-010178-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Контактна особа: Плєшаков Павло Геннадійович 380502222256 plesha79@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 314 688.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 15:07 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 15:07 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 15:07 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴314 688.22 Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів