-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів
Оголошено тендер
336 716.40
UAH
Номер:
b7307e3e4d974b69a31758f3a8a9f18a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-009064-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
336 716.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
Дата опублікування:
03.09.2026 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума336 716.40 UAH