• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Предметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

314 688.22 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
35
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період оскарження: 03.09.2026 15:07 - 16.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.