-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні батареї)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011545-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
2 149 071.40
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
15
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
28dbea8ac49b4466b74e2baf144b30c0
Внутрішній номер закупівлі:
30258352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011545-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13659731
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 223
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Барчук +380342783046, +380507333534 iryna.barchuk@kep.nung.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 149 071.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 19:35 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 19:35 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 19:35 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 149 071.40 Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні батареї)