• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні батареї)

Оголошено тендер

2 578 885.68 UAH
Номер: 5ad6406d90f74f49b79928600ab0c71e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014096-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу"
Очікувана вартість: 2 578 885.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні батареї)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.09.2026 17:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума2 578 885.68 UAH