-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підшипники (вальниці)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011295-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
273 952.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
53
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6ec079a6fdc344e298eba34996cbbc66
Внутрішній номер закупівлі:
30258094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011295-a
Замовник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Київ, Святошинський р-н, вул. Качалова 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скряга Андрій Володимирович 380999302593 crekm_vrk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 952.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 18:18 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 18:18 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 18:18 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 952.00 Лот 1 - Підшипник (вальниці)