-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Утримання в належному стані зовнішніх мереж вод...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання по вул. Перемоги в с. Немиринці Городоцької МТГ0
- ID: UA-2026-09-02-004133-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262978
Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради ЄДРПОУ: 44145833ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 26.05.2026 року № 1-19-2026-001198 на стадії провадження ЗЗ
- ID: UA-2026-09-02-004125-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262977
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: -15220000-6-Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені ( Риба морожен...×-
Код ДК 021:2015: -15220000-6-Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені ( Риба морожена)
- ID: UA-2026-09-02-004108-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262976
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код дк 021 2015 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та су...×-
код дк 021 2015 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (фланець, труба, перехід, відвід, ніпель)
- ID: UA-2026-09-02-004129-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262974
КП Теплогарант ЄДРПОУ: 32325215ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Порошкова композиція (мідь ПМС-1 та олово ПО-1)- ID: UA-2026-09-02-004127-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262973
Інститут надтвердих матеріалів ім.В.М.Бакуля НАН України ЄДРПОУ: 05417377ДК 021:2015: 14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 14810000-2 — Абразивні вироби (круг алмазний 230)- ID: UA-2026-09-02-004152-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262972
БЕРЕЖАНСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Господар" ЄДРПОУ: 37373043ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розчинник Уайт-спірит-Х ПЄТ (2,8 кг-пп.4л)- ID: UA-2026-09-02-004144-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262971
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для ремонту автомобільного транспорту (шкільного автобуса)- ID: UA-2026-09-02-004150-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262970
Гуманітарний відділ Зимнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44054715ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33191000-5 - Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічн...×-
ДК 021:2015 – 33191000-5 - Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне (Екрановані опромінювачі з жалюзі)
- ID: UA-2026-09-02-004093-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262968
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02007265ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автомобілів Чері та Фольцваген- ID: UA-2026-09-02-004140-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262967
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00413297ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-004066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262966
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 11:18)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позапланове технічне обслуговування системи контролю доступу Центрального корпусу та Корпу...×-
Позапланове технічне обслуговування системи контролю доступу Центрального корпусу та Корпусу №2 КНП "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
- ID: UA-2026-09-02-004137-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262965
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 13648033ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курятина- ID: UA-2026-09-02-004118-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262964
ДК 021:2015: 15112130-6 КурятинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе сома (код за ЄЗС ДК 021:2015:15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожен...×-
Філе сома (код за ЄЗС ДК 021:2015:15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2026-09-02-004115-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262963
Яблунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04415896ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів- ID: UA-2026-09-02-004120-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262961
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "РОМОДАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ БРАТІВ ГОРОДНІЧЕНКІВ" ЄДРПОУ: 23550766ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівАктивна -