-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вальниці
Оголошено тендер
328 742.40
UAH
Номер:
8966aa6e38204009a69e8ee7fb5c718d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Київ, Святошинський р-н, вул. Качалова 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Київ, Святошинський р-н, вул. Качалова 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
328 742.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вальниці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
Дата опублікування:
01.09.2026 17:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума328 742.40 UAH