• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика закупівель з 1 вересня : ураховуємо нововведення під час ЗПП,відкритих торгів, переговорної процедури)

Завершена

2 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 19532fff01b447c18390f044ab37ed39
Внутрішній номер закупівлі: 30236189
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002884-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
Контактна особа: Галина Бакланова +380487054415 baklanovagi@profcentre.odessa.ua http://www.profcentre.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Практика закупівель з 1 вересня : ураховуємо нововведення під час ЗПП,відкритих торгів, переговорної процедури
Код ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Кількість 1 послуга
Період постачання 27.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 65008, Україна, Одеська область, м. Одеса, Вул. Іцхака Рабіна, 18-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Ціна пропозиції 2 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8b285c6c72df4ae99f00dbbdbfdb32c2
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002884-a-a1
Постачальник: КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Номер договору: 08-26/60
Сума договору: 2 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний