-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика закупівель з 1 вересня : ураховуємо нововведення під час ЗПП,відкритих торгів, переговорної процедури)
Оголошено тендер
2 500.00
UAH
Номер:
9f9a29b62fc34f2dbaf9787c51e1f8a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003644-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33311890
-
Адреса:
65076, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, буд. 18-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33311890
-
Адреса:
65076, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, буд. 18-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика закупівель з 1 вересня : ураховуємо нововведення під час ЗПП,відкритих торгів, переговорної процедури)
Примітки:
Підприємства, установи, організаціїї, зазначені у пункті 3 частини 1 ст.2 ЗУ Про публічні закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні находження від надання платних послуг
Сума2 500.00 UAH