-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика закупівель з 1 вересня : ураховуємо нововведення під час ЗПП,відкритих торгів, переговорної процедури)
2 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
8b285c6c72df4ae99f00dbbdbfdb32c2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002884-a-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33311890
-
Контактна особа:
Галина Бакланова +380487054415 baklanovagi@profcentre.odessa.ua http://www.profcentre.odessa.ua
-
Адреса:
65076, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, буд. 18-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КОЛІСНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773508186
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРХОВИННА будинок 34 квартира 42
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Номер договору:
08-26/60
Дата підписання:
27.08.2026 14:00
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
2 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Практика закупівель з 1 вересня : ураховуємо нововведення під час ЗПП,відкритих торгів, переговорної процедури
Кількість
1 послуга
Період постачання
27.08.2026 - 31.12.2026