-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7 (Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002366-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
29 231 894.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
19
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a7ebb1c99bcd4a638060f58c5502b93f
Внутрішній номер закупівлі:
30235663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002366-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 231 894.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:00 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:16
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 978 139.40 Лот №1 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №2 ₴4 196 708.00 Лот №2 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №3 ₴3 472 008.20 Лот №3 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №4 ₴3 729 568.40 Лот №4 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №5 ₴1 279 417.60 Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №6 ₴3 950 201.80 Лот №6 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №7 ₴3 689 272.20 Лот №7 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №8 ₴2 357 237.40 Лот №8 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №9 ₴2 579 341.20 Лот №9 (Лісозаготівельні послуги)