• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7 (Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги).

Оголошено тендер

35 078 273.04 UAH
Номер: 16e28060be37449497c4f641912ce7af
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001621-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 35 078 273.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7 (Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування: 31.08.2026 09:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 078 273.04 UAH