-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5*20- ID: UA-2026-08-31-010111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243376
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із здійснення авторського нагляду за будівельними роботами на об’єкті: «Реконструкц...×-
Роботи із здійснення авторського нагляду за будівельними роботами на об’єкті: «Реконструкція Калинівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з облаштуванням споруд цивільного захисту (укриття) та Медичного центру допомоги учасникам бойових дій по вул. Центральна, 86 смт Калинівка Фастівського району Київської області»
- ID: UA-2026-08-31-010100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243375
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43979138ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-010101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243373
ДК 021:2015: 38520000-6 СканериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 12 - Послуги з організації гарячого харчування учнів філії Пасічнянського ліцею «Пасічнянська початкова школа №2» Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-010102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243372
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-010109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243371
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг- ID: UA-2026-08-31-010110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243370
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники і серветки- ID: UA-2026-08-31-010098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243369
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Конфірмат – 44530000-4)- ID: UA-2026-08-31-010103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243368
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, щодо заправки,ремонту та відновлення картриджів, ремонт принтерів, копіювальної т...×-
Послуги, щодо заправки,ремонту та відновлення картриджів, ремонт принтерів, копіювальної техніки, багатофункціональних апаратів
- ID: UA-2026-08-31-010092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243367
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочин...×-
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочинку, оздоровлення та адаптації членів родин загиблих Захисників і Захисниць, а також членів родин Захисників і Захисниць які перебувають у полоні, або зникли безвісті
- ID: UA-2026-08-31-010091-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243366
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:20...×-
Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
- ID: UA-2026-08-31-010093-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243365
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медалі- ID: UA-2026-08-31-010090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243364
Відділ культури, молоді та спорту Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 43981058ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor/Цефоперазон та бета-лактамний інгібітор за кодом...×-
Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor/Цефоперазон та бета-лактамний інгібітор за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33600000-6 – Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-010055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243363
ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки сад...×-
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
- ID: UA-2026-08-31-010071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243355
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 03410000-7 - Деревина ( Деревина дров'яна непромислового використання 1...×-
ДК 021: 2015: 03410000-7 - Деревина ( Деревина дров'яна непромислового використання 1 група (твердолистяних порід) з доставкою до 15 км; Деревина дров'яна непромислового використання 3 група (м'яколистяних порід) з доставкою до 15 км)
- ID: UA-2026-08-31-010086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243349
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -