-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010101-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
174 907.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
40
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1a6f1cffbd3943a58d89b0ce0ae53ab7
Внутрішній номер закупівлі:
30243373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010101-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Анатолійович Ільїн 380969099101 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
38520000-6 СканериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
174 907.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:19 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴174 907.33 ДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)