• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)

Оголошено тендер

209 888.80 UAH
Номер: 1bb5d4b0f5e74eb08f676c689f14f743
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012374-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Очікувана вартість: 209 888.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)
Примітки: Зміни до річного плану від 31.08.2026 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38520000-6 Сканери
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38520000-6 Сканери
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума209 888.80 UAH